Radio Antenni bütün Azərbaycan dinləyir. Bakı, Sumqayıt, Abşeron və Şimal bölgəsində 101 Mhz, Cənub bölgəsində 100 Mhz, Gəncə, Mingəçevir, Zaqatala, Qax, Balakən, Şəki, Qəbələ, Oğuz, Qarabağ, Qərb və Aran Bölgəsində 101101.3 Mhz, Naxçıvanda 101.6 Mhz. Dinləyin və zövq alın. Radio Antenn sevgi ilə sizin üçün.

«Non-stop» musiqi

İndi Efirdə 00:00 - 08:00
Ancaq hit mahnılar səslənir.

«Megapolis» səhər şousu

Efirdə 08:00 - 10:00
İlahə Şıxlinskaya, Kənan, Cavid

Xəbərlər

Efirdə 10:00 - 10:05
Əzizə

Meqapolis səhər şousu

Efirdə 10:05 - 11:00
İlahə Şıxlinskaya, Kənan, Cavid

Xəbərlər

Efirdə 11:00 - 11:05
Əzizə

Başbaşa...

Efirdə 11:05 - 12:00
Əzizə İsmayılova

Xəbərlər

Efirdə 12:00 - 12:05
Əzizə

Başbaşa...

Efirdə 12:05 - 13:00
Əzizə İsmayılova

Xəbərlər

Efirdə 13:00 - 13:05
Əzizə

Qadınlar klubu

Efirdə 13:05 - 14:00
Yaqut və Gülnar

Xəbərlər

Efirdə 14:00 - 14:05
Əzizə

Qadınlar klubu

Efirdə 14:05 - 15:00
Yaqut və Gülnar

Xəbərlər

Efirdə 15:00 - 15:05
Əzizə

Qadınlar klubu

Efirdə 15:05 - 16:00
Yaqut və Gülnar

NON-STOP

Efirdə 16:00 - 18:00

Maşında

Efirdə 18:00 - 20:00

«Non-stop» musiqi

Efirdə 20:00 - 22:00

«Non-stop» musiqi

Efirdə 22:00 - 08:00
Ancaq hit mahnılar səslənir.

Bizi izləyin:

20.06.2015

"Bakı-2015": 9-cu günün oyunları

Bu gün "Bakı-2015" I Avropa Oyunlarında 9 idman növü üzrə yarışlar keçiriləcək.

Antenn.az-ın məlumatına görə, 6 idman növündə 18 dəst medal öz sahibini tapacaq.

20 iyun

09:00. Voleybol
Kişilər, A qrupu
Fransa - Türkiyə
Bakı Kristal Zalı



09:00. Kamandan oxatma
Kişilər, fərdi yarışlar, 1/32 final
Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu


09:00. Atıcılıq
Kişilər, 50 metrdən tapança ilə atəş
Kişilər, dairəvi stend, təsnifat
Qadınlar, 25 metrdən tapança ilə atəş
Qadınlar, dairəvi stend
Bakı Atıcılıq Mərkəzi

10:00. Çimərlik voleybolu

Kişilər, 1/8 final, 1/4 final
Qadınlar, yarımfinal, final
Çimərlik Arenası

10:00. Suyatullanma
Kişilər, tramplin, 3 m
Qadınlar, sinxron tramplinlər, 3 m
Kişilər, tramplin, 3 m
Bakı Su İdmanı Mərkəzi

11:00. Voleybol
Kişilər, B qrupu
Slovakiya - Belçika
Bakı Kristal Zalı

12:00. Şosse velosipedi idmanı
Qadınlar, sosse yürüşü

12:00 Su polosu
Qadınlar, 9-cu yer uğrunda
Serbiya - Fransa
Vaterpol Arenası

12:30. Boks
1/8 final
Qadınlar, 54 kq, 64 kq
Kişilər, 52 kq, 60 kq, 69 kq, 91 kq
Bakı Kristal Zalı

13:30. Su polosu
Qadınlar, 7-ci yer uğrunda
Slovakiya - Almaniya
Vaterpol Arenası

14:30. Voleybol
Kişilər, A qrupu
Serbiya - Finlandiya
Bakı Kristal Zalı

15:00. Su polosu
Qadınlar, 5-ci yer uğrunda
Hollandiya - Macarıstan
Vaterpol Arenası

16:00. İdman gimnastikası
Kişilər və qadınlar
Ayrı-ayrı hərəkətlərdə fərdi yarışlar
Milli Gimnastika Arenası

16:30. Voleybol
Kişilər, B qrupu
Rusiya - Bolqarıstan
Bakı Kristal Zalı

18:00. Su polosu
Qadınlar, 3-cü yer uğrunda
İtaliya - Yunanıstan
Vaterpol Arenası

19:30. Su polosu
Qadınlar, 1-ci yer uğrunda
Rusiya - İspaniya
Vaterpol Arenası

20:00. Voleybol
Kişilər, A qrupu
Polşa - Azərbaycan
Bakı Kristal Zalı

22:00. Voleybol
Kişilər, B qrupu
Almaniya - İtaliya
Bakı Kristal Zalı


Şərhlər