Radio Antenni bütün Azərbaycan dinləyir. Bakı, Sumqayıt, Abşeron və Şimal bölgəsində 101 Mhz, Cənub bölgəsində 100 Mhz, Gəncə, Mingəçevir, Zaqatala, Qax, Balakən, Şəki, Qəbələ, Oğuz, Qarabağ, Qərb və Aran Bölgəsində 101101.3 Mhz, Naxçıvanda 101.6 Mhz. Dinləyin və zövq alın. Radio Antenn sevgi ilə sizin üçün.

«Non-stop» musiqi

Efirdə 00:00 - 08:00
Ancaq hit mahnılar səslənir.

«Megapolis» səhər şousu

Efirdə 08:00 - 10:00
İlahə Şıxlinskaya, Kənan, Cavid

Xəbərlər

Efirdə 10:00 - 10:05
Əzizə

Meqapolis səhər şousu

İndi Efirdə 10:05 - 11:00
İlahə Şıxlinskaya, Kənan, Cavid

Xəbərlər

Efirdə 11:00 - 11:05
Əzizə

Başbaşa...

Efirdə 11:05 - 12:00
Əzizə İsmayılova

Xəbərlər

Efirdə 12:00 - 12:05
Əzizə

Başbaşa...

Efirdə 12:05 - 13:00
Əzizə İsmayılova

Xəbərlər

Efirdə 13:00 - 13:05
Əzizə

Qadınlar klubu

Efirdə 13:05 - 14:00
Yaqut və Gülnar

Xəbərlər

Efirdə 14:00 - 14:05
Əzizə

Qadınlar klubu

Efirdə 14:05 - 15:00
Yaqut və Gülnar

Xəbərlər

Efirdə 15:00 - 15:05
Əzizə

Qadınlar klubu

Efirdə 15:05 - 16:00
Yaqut və Gülnar

NON-STOP

Efirdə 16:00 - 18:00

Maşında

Efirdə 18:00 - 20:00

«Non-stop» musiqi

Efirdə 20:00 - 22:00

«Non-stop» musiqi

Efirdə 22:00 - 08:00
Ancaq hit mahnılar səslənir.

Bizi izləyin:

19.06.2015

"Bakı-2015": 8-ci gün

Bakı-2015" I Avropa Oyunlarında davam edir.

Antenn.az-ın məlumatına görə, 8-ci gündə 13 idman növü üzrə yarışlar keçiriləcək.

19 iyun

09:00. Atıcılıq
Qadınlar, 50 metrdən 3 vəziyyətdə tüfəng ilə atəş
Qadınlar, 25 metrdən tapança ilə atəş, təsnifat mərhələsi
Kişilər, qoşa səngər stendi
Bakı Atıcılıq Mərkəzi

09:00. Kamandan oxatma
Qadınlar, fərdi, 1/32 final
Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu

09:00. Taekvondo
Qadınlar, 67 kq
Kişilər, 80 kq
Bakı Kristal Zalı

09:00. Voleybol
Qadınlar A qrupu
Rumıniya - Türkiyə
Bakı Kristal Zalı

10:00. Suya tullanma
Qadınlar, tramplin, 1 m
Kişilər, sinxron tramplin, 3 m
Bakı Su İdmanı Mərkəzi

10:00. Akrobatika
Qadınlar, qrup çoxnövçülüyü, final
Qarışıq cütlüklər, çoxnövçülük, final
Milli Gimnastika Arenası

10:00. Bədii gimnastika
Fərdi çoxnövçülük, final mərhələsi
Həlqə, top, gürzlər, lent, təsnifat mərhələsi
Milli Gimnastika Arenası

10:00. Çimərlik voleybolu
Kişilər, qrup və seçmə mərhələsi
Qadınlar, 1/4 final
Çimərlik Arenası

11:00. Voleybol
Qadınlar B qrupu
Bolqarıstan - Xorvatiya
Bakı Kristal Zalı

11:00. Stolüstü tennis
Qadınlar, fərdi yarışlar
Kişilər, fərdi yarışlar
Bakı İdman Zalı

12:00. Su polosu
Kişilər, 11-ci yer uğrunda
Slovakiya - Rumıniya
Vaterpol Arenası

12:30. Boks
1/8 final
Qadınlar, 51 kq, 75 kq
Kişilər, 49 kq, 56 kq, 81 kq, 91 kq
Bakı Kristal Zalı

13:30. Su polosu
Kişilər, 9-cu yer uğrunda
Monteneqro - Fransa
Vaterpol Arenası

14:30. Voleybol
Qadınlar B qrupu
Serbiya - Hollandiya
Bakı Kristal Zalı

15:00. Su polosu
Kişilər, 5-8-ci yerlər uğrunda
Rusiya - Almaniya
Vaterpol Arenası

16:30. Voleybol
Qadınlar A qrupu
Polşa - İtaliya
Bakı Kristal Zalı

17:30. Su polosu
Kişilər, 5-8-ci yerlər uğrunda
Macarıstan - İtaliya
Vaterpol Arenası

19:00. Batut gimnastikası
Kişilər, sinxron hərəkətlər
Qadınlar, sinxron Hərəkətlər
Milli Gimnastika Arenası

19:00. Su polosu
Kişilər, Yarımfinal
İspaniya – Xorvatiya
Vaterpol Arenası

19:15. Aerobika gimnastikası
Qruplar, təsnifat
Milli Gimnastika Arenası

20:00. Voleybol
Qadınlar A qrupu
Azərbaycan - Belçika
Bakı Kristal Zalı

20:30. Su polosu
Kişilər, Yarımfinal
Yunanıstan - Serbiya
Vaterpol Arenası

22:00. Voleybol
Qadınlar B qrupu
Almaniya – Rusiya
Bakı Kristal Zalı


Şərhlər